Zrcadla

Konzolové regály

Konzolový regál Sequoia

Technické údaje:

  • Maximální nosnost sloupce: 22 200 kg
  • Výška sloupce: 3000 - 9 000 mm
  • Vzdálenost mezi sloupci na výšku: 600 – 3 000 mm
  • Délka ramen: 500 – 2 000 mm
  • Rozměry stojin: (250 – 300 – 350 – 400 – 450) x 150 mm
  • Tloušťka stojin: 2 – 3 – 4 mm

Popis:

Konzolové (slangově rovněž stromečkové regály) naleznou praktické využití především tam, kde je potřeba skladovat tyčový nebo deskový materiál či atypické palety. Pro skladování různých typů trubek, tyčí, lišt, desek, plechů, lamel a dalšího podobného materiálu je tedy konzolový regál Sequoia ideálním řešením. Náš konzolový regál lze dále navrhnout v jednostranné nebo oboustranné konstrukční variantě s tím, že obě varianty lze používat jak pro ruční zakládání materiálu, tak pro strojové zakládání. Stejně tak je možné regál instalovat jak do vnitřních, tak venkovních prostor, kde je možné regály doplnit o zastřešení. Hlavním rozlišovacím prvkem regálového systému Sequoia je pak především jeho robustnost, a to od široké šroubované základny, přes silné sloupy, až po ramena uchycená pomocí speciálně tvarovaných zámků.

Sloupy u regálu Sequoia jsou navíc lakovány rovněž z vnitřní strany, což podporuje ochranu a odolnost materiálu. Kuželové šrouby, které jsou zde použity, jsou navíc speciálně vyráběny pro tento konzolový regál a zajišťují větší bezpečnost a snadnou montáž a demontáž, což je výhodné pro případné přestavení regálu v případě změny logistických požadavků vašeho skladu. Jak sloupy, tak ramena u konzolového regálu Sequoia jsou navíc vyráběny v různých rozměrech a nosnostech, takže se tento systém dá ideálně přizpůsobit různorodým skladovacím požadavkům. Patentované pojistky ramen jsou navíc vyráběny litím, namísto vyrážením, což umožňuje modelovat její tvar pro získání vyšší stability, a to díky speciální drážce vytvořené v místě kontaktu s konstrukcí. Pro snazší manipulaci zboží je pak základna konzolového regálu opatřena navařenou ocelovou deskou, která zakrývá vyčnívající prvky regálu.

Stabilitu a pevnost regálového systému Sequoia dále podporují křížové ocelové výztuhy, které spojují jednotlivé sloupy regálu a mají nadstandardní průměr 42 mm. Na konci každého ramene je navíc otvor pro umístění kolíku, který zabraňuje vyklouznutí materiálu z ramen.

Fotogalerie:

Příslušenství:

Sequoia