image

Policové regály

Policový regál Unimondial - lakovaný

Technické údaje:

 • Maximální nosnost rámu: 3 000 kg
 • Výška rámu: 1000 - 5 250 mm
 • Délka polic: 765 – 1265 mm
 • Hloubka polic: 300 – 700 mm
 • Rozměry stojin: 32 x 50 mm
 • Tloušťka stojin: 1 – 2 mm

Policový regál Unimondial - pozinkovaný

Technické údaje:

 • Maximální nosnost rámu: 1 500 kg
 • Výška rámu: 1 500 - 3 000 mm
 • Délka polic: 965 – 1265 mm
 • Hloubka polic: 300 – 600 mm
 • Rozměry stojin: 32 x 50 mm
 • Tloušťka stojin: 0,8 mm

Popis:

Regálový policový systém Unimondial se vyznačuje estetickým provedením, snadnou montáží i demontáží bez použití šroubů, absencí ostrých hran a výbornou stabilitou. Vyniká kvalitní povrchovou úpravou, širokou škálou rozměrů, vysokou nosností polic a jejich rychlou přestavitelností a bohatou řadou příslušenství. Díky těmto vlastnostem se používá i jako doplněk kancelářského nábytku, a to zejména pro vybavení knihoven, úřadů, peněžních ústavů či podnikových archivů. Systém Unimondial lze však sestavit i jako víceúrovňovou konstrukci doplněnou o schodiště a podlahy, respektive regálovou galerii, jejíž hlavní předností je snadný přístup ke skladovanému zboží a současně maximální využitelnost skladových prostor. Systém Unimondial tedy nalezne uplatnění nejen v kancelářském prostředí, ale i v průmyslových skladech.

Vysokých nosností polic je pak dosaženo díky tloušťce plechu 0,75 mm a dvojitým ohraněním polic. Tři řady ohybů polic jsou pak v rozích bodově svařeny. Na rámech jsou police zavěšeny pomocí dvojitých zapuštěných pozinkovaných háčků s automatickým zámkem na spodní straně. Stabilita je dále zajištěna křížovými vzpěrami, které se upevňují na zadní stranu regálu. Konce stojin jsou pak opatřeny buď plastovými nožkami vyztuženými vlákny, která jsou vysoce odolná vůči tlaku, nebo naopak kovovými základnami, které se využívají především při stavbě regálové galerie a umožňují regál stabilně a pevně zakotvit. Při vyšší zátěži, případně pro zvýšení stability regálu, je možné záda opatřit křížovou výztuhou.

Lakovaný systém Unimondial je navíc možné jednoduše kombinovat s pozinkovanými policemi Unimondial, které i přes svou menší nosnost nabídnou velkou flexibilitu v použití, a to především díky tomu, že výztuhy polic nejsou navařené, ale vyjímatelné, díky čemuž je možné navýšit nosnost polic dle aktuálních potřeb. Jednoduchá možnost demontáže všech pozinkovaných dílů police pak usnadňuje i čištění celé konstrukce. Pozinkovaný systém Unimondial se tak skvěle hodí i do prostor se zvýšenou vlhkostí (např. chladící boxy).

Fotogalerie:

Příslušenství:

Unimodial

Policový regál Unizinc

Technické údaje:

 • Maximální nosnost: 3 200 kg
 • Výška rámu: 1 800 - 9 000 mm
 • Délka polic: 900 – 2 100 mm
 • Hloubka polic: 300 – 1 200 mm
 • Rozměry stojin: 56 x 45 mm
 • Tloušťka stojin: 0,8 – 1,0 mm

Popis:

Unizinc je lehký pozinkovaný policový regálový systém s nosníky a příčnými policemi, který se dá snadno přizpůsobit nejrůznějším skladovacím požadavkům, a to nejen díky jeho všestrannosti a možnosti využití i ve vlhkých prostředích, ale zejména také díky jednoduchosti montáže. Výjimečná nosnost tohoto regálového systému je pak zajištěna díky jedinečné konstrukci nosníků, kdy je ocel koncentrována do oblasti s největším zatížením, tedy na koncích nosníku, což tedy jednak zamezuje plýtvání materiálu podél neutrální osy a jednak zaručuje vysokou nosnost při zachování lehkosti konstrukce. U systému Unizinc se pak rozlišují dva typy nosníků - červený a černý. Oba typy mají na koncích vyztužené spojky (červenou a černou), které umožňují uchycení nosníku do stojiny. Liší se však od sebe tloušťkou ocele, a tím pádem nosností. Červený typ nosníku se hodí spíše pro skladování lehčích předmětů, černý pak naopak pro středně těžké předměty. V případě potřeby navýšení nosnosti však existuje u těchto nosníků ještě jedno jednoduché a levné řešení, a to speciální klip, který se nasadí na otvor ve stojině a nad nějž se pak upevní nosník.

Speciální uzavřený T profil stojiny, který je na konci opatřen plastovou nebo kovovou nožkou (dle umístění regálů), pak zaručuje rovnoměrné rozložení zátěže a vysokou stabilitu. Police bez otvorů a ostrých hran zaručují rovný, pevný a bezpečný povrch pro skladování zboží. Díky speciálnímu způsobu uchycení polic na nosnících navíc nedochází k jejich prohnutí na krajích.

Díky své všestrannosti a jednoduché montáži je možné systém Unizinc uplatnit na mnoha místech, jako například v archivech, skladech s drobným či středně těžkým zbožím nebo skladech s oděvy. Tento systém se navíc perfektně hodí i k sestavení vícepodlažního policového regálu neboli regálové galerie.

Jednoduchost montáže systému Unizinc je rovněž podpořena tím, že jsou zde eliminovány podpěrné háčky nosníků, které jsou nahrazeny unikátním upínacím prvkem z kompozitního materiálu, který je již vložený na obou koncích nosníku. Díky tomu tedy jen stačí nasadit oba konce nosníku přímo na rám a montáž nosníku je hotová, a to při současném dosažení vysoké míry stability celé konstrukce. Odpadá tedy běžný zdlouhavější montážní proces, při kterém se nejdříve musí upevnit dva háčky na stojinu a až poté namontovat nosník.

Fotogalerie:

Příslušenství:

Unizinc

Policový regál Multi

Technické údaje:

 • Nosnost police: 120 kg
 • Maximální výška rámu: 1 700 mm
 • Šířka polic: 1 000 – 1 250 mm

Popis:

Námi vyráběný regálový systém Multi je možné sestavit jako samostatně stojící regál nebo jako průběžnou sestavu regálů. Pro svoji univerzálnost a snadnou rozebíratelnost lze regálový systém Multi využít pro zdravotnická zařízení, laboratoře, chladící a mrazící boxy, ale i sklady a kanceláře. Police je možné dodat buď drátěné, nebo plné nerezové police s hladkým povrchem a bez ostrých hran.

Jelikož nachází tento regálový systém největší uplatnění v mrazírnách, je možné k němu doobjednat i tyče na maso. Při potřebě montáže regálu na nerovném povrchu je navíc regál doplněn o tzv. roznášecí nohy, které zvyšují stabilitu celého regálu.

Regály Multi dodáváme v provedení s povrchovou úpravou zinkochromát nebo nerezové.

Fotogalerie:

Příslušenství:

Multi

Regálový systém Polymetall

Technické údaje:

 • Maximální nosnost sloupce: 400 kg
 • Nosnost polic: 90 – 140 kg
 • Maximální výška rámu: 2 600 mm
 • Délka polic: 665 – 1250 mm
 • Hloubka polic: 300 – 600 mm

Popis:

Regálový systém Polymetall je variabilní systém použitelný jako základní obchodní vybavení prakticky do všech typů prodejních prostor. Povrchová úprava je prováděna moderní technologií s vysokou odolností proti mechanickému poškození a současně splňuje náročná hygienická a ekologická kritéria. Regálový systém dodáváme v barevném odstínu bílé polomatné barvy RAL 9010, ale na objednávku je možné regál dodat i v jiné barevné úpravě.

Sestavy regálů je možno umístit do jakéhokoliv interiéru, lze tvořit sestavy přístěnné kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze navíc doplnit samostojnými čely nebo háčkovými stěnami apod.) či regálové ostrůvky, jak otevřené, tak uzavřené. Kromě řady modulů lze sestavit i rohové sestavy.

Základní regálové sestavy lze pak vybavit celou řadou doplňkových prvků pro různorodý sortiment zboží (perforované zadní panely pro uchycení různých typů háčků, skleněná či plastová dělítka, cenové lišty a další příslušenství dle typu sortimentu). Pro estetičtější vzhled regálů je možné rovněž regál osadit laminátovými deskami v zákazníkem zvoleném dekoru.

Regálový systém Polymetall vám tedy sestavíme do takové podoby, aby byl nejen praktickým, ale i estetickým prvkem ve vaší prodejně či pobočce a přispíval k utváření příjemného prostředí, ve kterém se zákazníci budou cítit dobře.

Fotogalerie:

Multi